Lotto 31 - Asta E-Live nr. 13 di antiquariato e libri antichi

Lotto 31

Libri
P. VIRGILII MARONIS ''Opera, nunc recens accuratissime castigata cum XI acerimi iudici virorum commentariis servii, donati, probi ... Leggi tutto
Base d'asta:
500,00 EUR

Stato lotto:

P. VIRGILII MARONIS ''Opera, nunc recens accuratissime castigata cum XI acerimi iudici virorum commentariis servii, donati, probi Mancinelli...'' Venetiis, apud iuntas, 1544. In folio, legatura moderna in piena pelle. CC. 9 non num., 540 num. ( su 587). Opera riccamente illustrata da numerose xilografie. Ampi restauri in molte CC. Esemplare lavato

Per qualsiasi informazione contattare info@anglicanaaste.it

Asta E-Live nr. 13 di antiquariato e libri antichi

20 12 2021 15:59 CET

20 12 2021 16:00 CET